جیام پی یرو بودینو(Giampiero Bodino)

مجموع آراء: ۳
در این مطلب با طراحی ایتالیایی یعنی Giampiero Bodino و آثارش آشنا میشوید .

Giampiero Bodino


جیام پی یرو بودینو  هنرمند , جواهر ساز و عاشق زیبایی , جواهرات بی نظیری را خلق می کند که میراث قدیمی ایتالیا را نشان میدهد.

 

جیام در تورین متولد شد . زمانی که هنوز دانشجوی معماری بود دنیای طراحی را تجربه کرد .

جیام شور و علاقه عمیق خود به اشکال سه بعدی و عشق به زیبایی و کاربرد اشکال را زمان طراحی ماشین برای Italdesign در خود کشف کرد . تجربه ای که باعث توجه جیانی بولگاری و رفتن به روم برای طراحی جواهرات شد .

تجربه ۱۰ ساله روم با ملاقات فرنکو کلونی( رویای حقیقی دنیای لوکس)  به پایان رسید . او به میلان رفت جایی که او اولین استودیوی ساخت جواهرات , ساعت و لوازم جانبی خود را باز کرد و هرگز عشق سالهای ابتدایی خود : مجسمه سازی و نقاشی را از دست نداد.

دیدگاه من داشتن مزونی است که عمیقا ایتالیایی باشد . مزونی با قلب و روح . مزونی بر اساس قرنها فرهنگ و هنر ایتالیا در جهت تعبیر و تفسیری شخصی و ترکیبی از میراث فرهنگی و هنر معاصر .

 

او برای مزون خود ویلای موتزارت را انتخاب کرد و برای انتشار زیبایی آثار خود آن را بازسازی نمود.

 

 

بودینو در رابطه با ارتباط با مشتریان و احساس در خانه بودن و آرامش محیط می گوید: «وقتی که خانمی به ویلا موتزارت می آید من در همان ابتدای ورود می توانم حدس بزنم که چه جواهراتی به او می آید ». او معتقد است که جواهرات باید به شکلی مدرن مورد استفاده قرار گیرد و می گوید: «شما می توانید جواهرات را با یک لباس مجلسی دست دوز ست کنید، علاوه بر این ایده استفاده از جواهرات همراه با تیشرت سفید نیز برای من بسیار دوست داشتنی است».

در ادامه تعدادی از طرحهای این طراح را می بینیم : 

 

 

 

 

 


منبع :

http://www.giampierobodino.com