Ioanna Souflia

مجموع آراء: ۳
در این مطلب با طراح طلا Ioanna Souflia , طراحی از یونان و آثارش آشنا میشوید .

Ioanna Souflia


یوآنا متولد و بزرگ شده آتن یونان می باشد.

عشق و علاقه او به جواهرات زمان تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه ملی Kapodistrian در یونان جوانه زد. وی قبل از مهاجرت به لندن و تحصیل در رشته طراحی جواهرات و فارغ التحصیلی از Central Saint Martins , دوره نقره کاری را در موسسه Mokume آموزش دید.

تحت تاثیر آموزشهای کنتراست , زیبایی شناسی این طراح از تقابل المانهای متضاد شکل گرفته است . استقبال از چیدمانهای گسترده ای که او را از خود بیخود میکند : حضور غالب مجسمه سازی , هیبت قدرتمند فوتوریسم و نرمی و ملایمت زیبایی های ارگانیک .

یوآنا در جستجو و تلاش است تا این احساسات را در جواهرات خود مجسم سازد و جهانی از جواهرات بی نظیری را طراحی می کند تا بوسیله آنها شخص استفاده کننده آنها از بقیه متمایز گردد. 

 

یوآنا کار خود را با حضور در هفته مد لندن آغاز کرد و زمانیکه در حال راه اندازی برند خود بود آثارش در مرکز جواهرسازی لندن نمایش داده شد و در مجلات طراحی و مد در سراسر جهان دیده شد .

 

یوآنا در اغلب طرحهایش از رزگلد ۱۴ عیار در کنار الماس طوسی و سنگ مرمر استفاده کرده است سنگی که کمتر کسی در طراحی جواهرات آن را به کار میبرد و این یکی از خلاقیتهای جالب وی در انتخاب مواد می باشد .

در ادامه تعدادی از کارهای این هنرمند را می بینیم :

 

 

 

 


منبع :

http://ioannasouflia.com